Fotomontaże zapasowy tekst

Fotomontaże to nie tylko mechaniczne łączenie ze sobą fragmentów zdjęć czy grafik – to przede wszystkim nadawanie im nowego znaczenia i wartości – opowiadanie nowych historii. Odpowiednimi działaniami kreuje się  wyjątkową charakter – baśniowy, retro, nowoczesny, humorystyczny, dramatyczny czy fantastyczny – ograniczenia leżą wyłącznie w wyobraźni autora. 

W moim stylu można znaleźć dużo elementów baśniowości i fantastyki a także odniesień do tradycji i kultury – muzyki, sztuki czy literatury. Lubię posługiwać się konkretnymi środkami wyrazu, takimi jak wyraźny światłocień, ciepłe, ciemne tonacje, nadające całości tajemniczej aury. Często stosuję w moich pracach pogłębioną symbolikę, odwołuję się do aktualnych tematów, staram się za pomocą grafiki komentować rzeczywistość, zastanawiać się nad nią i zadawać pytania odbiorcy. 

Fotomontaże tworzę również dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mogą stanowić zarówno doskonały prezent dla kogoś bliskiego jak i ciekawy element reklamy, przykuwający uwagę odbiorców. Moim priorytetem jest zrozumienie oczekiwań zamawiającego aby jak najprecyzyjniej móc dobrać elementy, z których praca powstanie i nadać jej odpowiedni klimat. Jeśli nie wystarcza Ci zwykła, “nudna” fotografia ale marzysz o czymś wyjątkowym, czym nie będą mogli pochwalić się Twoi znajomi lub konkurencja – zachęcam do współpracy!